انعطاف پذیری و قطع USB-C موبایل شارژ
موتورولا

اتصالات رعد و برق پورت های میکرو USB؟ USB-Cee شما بعدا!

پیش بینی ما: اکثر، اگر نه، گوشی های آندروید تا سال آینده این پورت
شارژ USB-C را داشته باشند. ما انتظار داریم گوشی های جدید از گوگل در هفته جاری، و شما می توانید شرط می بندم که آنها خواهد شد USB-C، درست مانند آخرین محصول. سامسونگ و موتورولا نیز به سوی USB-C حرکت می کنند. ممکن است کمی طول بکشد تا این اتصال به درستی تبدیل به تنها پورت در تلفن شما شود - برخی از آنها در حال حاضر آن را جارو کردن، اما جک هدفون احتمالا در بیشتر گوشه های جهان اندیشه خواهد شد، اما آینده USB-C روشن است

گوشی های هوشمند با این دو پورت سریع و شارژ متفاوت از گوشی های قدیمی تر با اتصالات برق Micro USB رفتار می کنند. اگر یکی از این تلفنهای جدید را دریافت کنید، در اینجا چیزی است که باید بدانید.
متفاوت است؟

اول از همه، USB-C گوشی شما را به سرعت خرج می کند. خیلی سریع
کابل های شارژ نوع C می توانند تا 100 وات (20 و 5A) را اداره کنند. این یک لپ تاپ بسیار بیشتر از اندازه کافی است. با این حال، اکثر تلفن ها از میزان عملکردی که برای شارژ باتری استفاده می کنند استفاده می کنند. اما توانایی تمام این قدرت را از طریق یک کابل USB-C فشار می دهد بدین معنی است که تولید کنندگان تلفن می توانند از استانداردهای مدیریت قدرت جدید مانند شارژ سریع استفاده کنند. QC یک قدرت انفجار پایدار را فراهم می کند که حدود نیم ساعت باتری آن را تا 80 درصد تخلیه می کند. سپس، آن را پایین نگه می دارد تا به آرامی 20 درصد از باتری را بالا ببرید. به منظور بهره مندی کامل از قابلیت شارژ سریع USB-C، شما باید از کابل های مناسب استفاده کنید. بیشتر در مورد آن کمی

شکل پلاگین USB-C همان چیزی نیست که شما آن را نگه دارید. بنابراین بیشتر به طور تصادفی آن را در معرض غلطک قرار ندهید، پس مجبورید دوباره (مانند میکرو USB یا USB A و B) را امتحان کنید. همچنین کابل USB-C که با گوشی شما همراه است، قابل برگشت است - پایان که به گوشی متصل می شود و انتهای دیگر که به شارژر وصل می شوند همان اندازه و شکل هستند. این امر مفید است اگر شما نیاز به سرعت وصل کنید. اما این یک شمشیر دو طرفه است. اتصال USB-C را نمی توان به طور مستقیم به کامپیوتر خود متصل کرد تا تلفن خود را شارژ کند.

بیشتر کابل های USB-C سه پا هستند. این بدان معنی است که شما نمی توانید در حالی که تلفن خود را در همان زمان شارژ کرده اید، بر روی بستر خود قرار نگیرید، زیرا آن را تحمل نخواهد کرد. البته شما می توانید یک کابل دیگر را به مدت طولانی خریداری کنید، اما به زودی متوجه خواهید شد که کابلهای نسبتا جدید USB-C به طور شگفت انگیزی گران هستند.
مشاوره خرید

این کابل ها هنوز در فروشگاه های خرده فروشی کم است. قبل از سفر به بهترین خرید تماس بگیرید حتی اگر فروشگاه محلی شما آنها را ذخیره کند، آنها به سرعت از بین می روند. شما باید به شدت به خرده فروشان آنلاین تکیه کنید.

کیفیت نیز قابل توجه است. چندین شرکت نام بزرگ که کابل های با کیفیت بالا را تولید می کنند، وجود دارد و پس از آن یک دسته ناخواسته وجود دارد. به علامت هایی که می شناسید و اعتماد می کنید و به قیمت های پایین و یا بررسی آمازون مثبت، گاهی اوقات توسط افرادی که به طور رایگان در هنگام نوشتن بررسی دریافت کرده اند، وسوسه می شوند. اگر شما ارزان می شوید، شما خطر بیشتری برای دریافت کابل معیوب را اجرا می کنید. وب سایت ها و وبلاگ ها برای راهنمایی، یکی از کسانی که دارای سیستم عامل Android هستند، می توانند به شما بگویند که کابل های USB-C بهترین هستند.

و بله، شما باید کابل های خود را دوباره بکشید. تمام کابلهایی که در حال حاضر برای این پورت بدون آداپتور استفاده میشوند. اگر از یک آداپتور micro-USB به USB-C استفاده می کنید، اغلب مزایای شارژ سریع را از دست خواهید داد. کابل با آداپتورها هنوز هم می تواند تلفن شما را بپردازد، آنها فقط آن را به آرامی انجام می دهند. کابل های بومی USB-C راه راه هستند.

در نهایت، آداپتور AC کوچک که کابل را به آن وصل می کنید، باید یک پورت USB-C روی آن داشته باشید. این به این معنی است که شما باید یک آداپتور AC USB USB نیز خریداری کنید. مکعب کوچکی که برای استفاده از iPhone یا Moto G شارژ کرده اید، با کابل USB-C کار نخواهد کرد.

توصیه ما: زمانی که یک گوشی جدید خریداری می کنید، در یک شارژر کاملا شارژ سرمایه گذاری کنید - چیزی که آداپتور برق متناوب AC و کابل USB-C در کنار یکدیگر قرار می گیرند. این موجب از بین رفتن کیفیت و سازگاری می شود و شما تمام مزایای شارژ سریع را خواهید آموخت. همچنین چند کابل Micro-USB-to-USB-C و آداپتورهای Micro-USB-to-USB-C را خریداری کنید. این معمولا فقط یک دلار و هر دلار است. نگه داشتن این اطراف، بنابراین شما می توانید آنها را در خرج کردن استفاده کنید. تلفن شما به آرامی شارژ می شود، اما بهتر از آن نیست که شارژ شود.

منبع :wired.com