10 ویژگی های جدید YouTube برای بهبود تجربه کاربر اضافه شده است
آخرین به روز رسانی: 14 ژوئیه 2016 توسط مایکل گوتا در لیست محصولات 7
415
سهام
|
253
48
24
چاپ این مقاله
70
2
21
ایمیل این مقاله

بیش از 4 میلیارد ویدیو در روز در
YouTube بازدید می شود. واضح است که تجربه کاربر از بازدیدکنندگان دور نیست.

با این حال، YouTube قرار است به معرفی ویژگی های جدید یوتیوب و ابزارهای بهبود یافته برای ایجاد کاربر و خالق تجربه حتی بیشتر لذت بخش و سودمند باشد. این پیشرفت ها - در طول سال های دیگر انجام می شود - باید از سوی شرکت های کوچک که از پلت فرم ویدئویی برای فروش محصولات یا نام تجاری خود استفاده می کنند، استقبال می کنند.

در اینجا یک نگاه سریع به ویژگی های جدید YouTube وجود دارد:
1. نظرات بهبود یافته

در حالی که نظرات استقبال می شود، نظرات ناخواسته اغراق آمیز اکثر کاربران است، اگر نه همه نمی خواهند در هنگام تماشای فیلم ها و به اشتراک گذاری با افراد متاهل تماشا کنند. سیستم رتبه بندی جدید طراحی شده است برای پایین آوردن دید از نظرات ناخواسته برای یک طرح پاک کننده.

طبق گفته Kiley McEvoy، مدیر محصول در YouTube، این امر موجب کاهش میزان ناسازگار بیش از 36 درصد در YouTube شده است.
2. اطلاعیه مشترک

با میلیاردها تماشاگر تماشای فیلم ها در یوتیوب را هر روزه، می توان گفت که پیروان بسیار وفادار که کانال های خود را دوست دارند. سازندگان محتوا می توانند از ویژگی اعلان اشتراک جدید استفاده کنند تا طرفدارانشان بدانند که یک ویدیو جدید آپلود کرده اند.

طرفداران هر زمان که یک ویدیوی جدید منتشر می شود، دسترسی به آنها را از طریق موبایل و ایمیل خود در اختیار شما قرار می دهند و از آنها اطلاع می گیرند. بلافاصله به FOMO (ترس از گم شدن) بگو.
3. انواع جدید کارت

ارتقاء محتوای شما یکی از راه های اطمینان از اینکه کاربران فعلی شما را حفظ می کنند، و تعداد بینندگان جدید را افزایش می دهد. انواع جدیدی از کارت ها امکان تبلیغ محتوای دیگر، فروش کالاها، جمع آوری پول و موارد دیگر را فراهم می سازد.

کارت اول کارت کانال است که به شما امکان می دهد ویدیوهای ایجاد شده خود را به کانال های دیگر پیوند دهید تا بتوانید آنها را با افرادی که با آنها همکاری می کنید به اشتراک بگذارید. این ارتباط برقرار کردن می تواند حضور شما را با معرفی محتوای شما به بینندگان که ممکن است در گذشته مورد توجه قرار نگرفته، افزایش دهد.
4. دسترسی آسان تر به اشتراک خوراک

فید اشتراکی اجازه می دهد سازندگان ببینند چه کسی تلاش می کند محتوای محتوایی که در حال تولید است تماشا کند. خوراک جدید اضافه خواهد شد آن را آسان تر و سریع تر برای رسیدن به اشتراک خوراک و به روز رسانی برنامه تلفن همراه
یوتیوب.

با استفاده از معیارهای بسیار زیادی برای اندازه گیری تعامل با کاربر، امکان ارائه خدمات شخصی به مشتریان اولویت یا وفادار فراهم می شود تا اطمینان حاصل شود که آنها همچنان تماشا می کنند.
5. یک برنامه سریع تر، مفید تر خالق استودیو

با استفاده از تلفن همراه همچنان به عنوان رسانه ترجیحی برای مصرف محتوای ویدئویی افزایش می یابد، این شرکت در حال پیشرفت در برنامه Creator Studio است.

سازندگان ابزارهای تجزیه و تحلیل بیشتر برای به دست آوردن بینش ارزشمند برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد چگونگی ارتباط بهتر با بینندگان خود و بهینه سازی کانال های آنها خواهند داشت. این شامل اعلان های جدید برای اقدام است.
6. مدیریت ویدیو در برو

ویدئو اصلی در یوتیوب است، و بهبود ویژگی های آن بسیار مهم است. بر اساس درخواست کاربران، مدیریت تحرک محتوا در حال حاضر دارای دو ویژگی جدید است. اولین نفری است که توانایی به روز رسانی تصاویر سفارشی سفارشی از دستگاه تلفن همراه خود را دارد و دوم این است که گزینه ای برای فعال یا غیرفعال کردن کسب درآمد در ویدیوهای خود، بدون توجه به جایی که اتفاق می افتد باشد.
7. فیلم های درجه 360

این یکی از جالب ترین ویژگی های جدید یوتیوب است. دستگاه های ویدئویی جدید مانند GoPro و ضبط مبتنی بر هواپیماهای بدون سرنشین به معنای 360 درجه می توانند ابعاد جدیدی را برای محتوایی که مشاهده می کنیم، اضافه کنیم. ویژگی به تازگی اضافه شده 360 درجه به بینندگان اجازه می دهد همه چیز را که در یک محل خاص اتفاق می افتد مشاهده کنید. اگر این تجربه کافی برای غوطه ور شدن نیست، یوتیوب نیز در حال افزودن 3D است.
8. جریان های زنده بهتر

جریان مستقیم فقط برای محتوای ویدئو نیست. سرگرمی، بازی، یادگیری و بیشتر بخشی از سیستم تحویل است. سازندگان محتوا، چه اینکه از ویدیو، برنامه ها یا بازی ها استفاده کنند، اکنون زمان لازم برای تنظیم و مدیریت جریان های خود را دارند.

این شرکت همچنین برنامه ی آینده یوتیوب خود را اعلام کرد که به کاربران امکان می دهد تکنولوژی پیشرفته جریان زنده برای سوار شدن را فراهم کند.
9. انجمن خالق جدید

YouTube به عنوان یک پلتفرم اجتماعی، بر روی جامعه کاربرانی که ایجاد کرده است، رشد می کند. این مسئولیت موفقیت در حال حاضر است. Creator Cummunity جدید یک انجمن آنلاین جدید برای تشویق همکاری، مشاوره و مشاوره در مورد نحوه بهبود محصولات و خدمات خواهد بود.
10. به روز شده در آکادمی Creator

یک واقعیت غیر قابل انکار در مورد اینترنت این است که آموزش و پرورش دموکراتیزه شده است. کاربران از سراسر جهان اکنون می توانند کلاس های رایگان از دانشگاه هاروارد به استنفورد و تقریبا هر کس در بین آنها دسترسی داشته باشند.

آکادمی خالق اضافه شده بیش از 50 درس و ویژگی های طراحی شده برای پیدا کردن درس هایی که می خواهید یاد بگیرید سریع تر. همچنین توصیه شخصی را در مورد آنچه که بعدا یاد میگیرد، ارائه می دهد.

یوتیوب برخی از این ویژگی های جدید YouTube را می گوید
در عرض چند هفته در دسترس خواهد بود، در حالی که دیگران در طول سال پس از پایان تمام تغییرات، منتشر خواهند شد.

منبع :smallbiztrends.com