برندان هس
6/06/19 1:30 pmFiled به: Google Chrome
3
1
تصویری برای عنوان با عنوان نحوه غیرفعال کردن تصاویر در نوار آدرس Chrome در نتایج جستجو
Screenshot: Brendan Hesse (Google Chrome)

آخرین و بزرگترین نسخه گوگل کروم تغییراتی را ایجاد می کند که اکثر افراد احتمالا متوجه آن نخواهند شد، از قبیل تغییرات در نحوه بارگذاری صفحات و تصاویر. با این حال، یکی از ویژگیهایی که اکثر افراد متوجه آن میشوند تصاویری است که هنگام جستجو در نوار آدرس Chrome و یا «Omnibox» ظاهر میشوند.

این تصاویر جدید می تواند کمک بصری مفید برای جستجوها باشد، هرچند که آنها فقط برای انواع خاصی از جستجوها مانند نام های مشهور نشان داده می شوند و محدودیت های خاصی دارند. اما اگر این تصاویر جدید را آزار دهنده تر از مفید بودن پیدا کنید، چند راه برای تبدیل آنها به نسخه دسکتاپ Chrome وجود دارد.

ساده ترین کار این است که به طور کامل به یک
موتور جستجوی مختلف مبادرت ورزید، زیرا فقط گوگل نتایج تصاویر در Omnibox را نشان می دهد. شما می توانید این کار را در تنظیمات مرورگر خود انجام دهید:

    بر روی نماد سه نقطه قرار داده شده کلیک کنید، سپس روی "تنظیمات" کلیک کنید.
    در صفحه تنظیمات، به پایین "موتور جستجو" بروید، سپس روی جعبه کشویی کلیک کنید و چیزی را که گوگل نیست انتخاب کنید.
    اگر نمی بینید یکی از لیست هایی که می خواهید استفاده کنید، گزینه "مدیریت موتورهای جستجو" به شما اجازه می دهد که موتورهای جستجو را اضافه یا حذف کنید مانند DuckDuckGo.

اگر میخواهید گوگل را به عنوان موتور جستجوی پیشفرض خود نگه دارید، با این حال، باید پرچم Chrome را برای جابجایی تصاویر بکشید.
تصویری برای عنوان با عنوان نحوه غیرفعال کردن تصاویر در نوار آدرس
Chrome در نتایج جستجو
Screenshot: Brendan Hesse (Flags Google Chrome)

در این مورد، ما به دنبال پرچم "پیشنهادی نهادهای غنی از Omnibox" می گشتیم (برای Ghacks به آن اشاره کردیم که در اصل آن را ذکر کردیم). برای رسیدن به آنجا:

    کروم: // flags / # پیشنهادات omnibox-rich-entity را کپی کرده و در نوار آدرس Chrome کپی کنید و Enter را بزنید. این کار شما را به طور مستقیم به صفحه پرچمهای Chrome، با "پیشنهادات بنیاد غنی از Omnibox" برجسته می کند.
    روی کادر کشویی کنار پرچم کلیک کنید و آن را به «غیرفعال کنید» تنظیم کنید.
    بستن و راه اندازی مجدد کروم برای تغییرات برای تأثیرگذاری.

گوگل اغلب ویژگی ها و پرچم های Chrome را از Chrome حذف می کند و احتمالا تصاویر Omnibox ممکن است مانند بسیاری از ایده های دیگر که گوگل تلاش کرده است، برآورده شود. همچنین ممکن است که گوگل ممکن است پرچم فوق الذکر را حذف کند که باعث می شود همه این تصاویر جستجوی Omnibox را ببینند. (به عبارت دیگر، اگر این ترفند متوقف شود، گوگل را سرزنش می کند.)

منبع :lifehacker.com