شایعات در مورد سری سامسونگ کهکشان A90 در حال حاضر در حال دور کردن در اینترنت است. گفته می شود که سامسونگ گلکسی A90 با دوربین های عقب سه گانه، اتصال 5G، پردازنده Snapdragon 855 و خیلی بیشتر است.
تبلیغات

Sneha Saha
دهلی نو
1 ژوئیه 2019
به روز شده: 2 ژوئیه 2019 09:56 IST

برجسته

    سامسونگ گلکسی A90 خیلی زود عرضه خواهد شد.
    سری سامسونگ گلکسی A90 گفته است که شامل دو گوشی - Galaxy A90 و Galaxy A90 Pro است.
    گفته می شود که هر دو
گوشی سامسونگ گلکسی A90 با Snapdragon 855 عرضه می شوند.

سامسونگ در سال جاری رولینگ است. تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در کره جنوبی هیچ وقت از دست نخواهند داد تا موقعیت بازار را از دست بدهند. سامسونگ کهکشان A90 در حال توسعه است و چندین بار در گذشته گزارش شده است. تاریخ عرضه Galaxy A90 هنوز توسط شرکت منتشر شده است، اما به نظر می رسد که شایعه سازی به نظر می رسد مانند تاریخ عرضه گوشی سامسونگ نزدیک است. نکته جدیدی که از محبوب Onleaks می گوید برخی از جزئیات دوربین سامسونگ کهکشان A90 را نشان می دهد.

نشت جدید خاموش شایعات قدیمی است و نشان می دهد که سامسونگ کهکشان A90 با Galaxy A80 مانند همان کشویی نمی آیند. سامسونگ چند ماه پیش Galaxy A80 Galaxy A80 را راه اندازی کرد و گوشی هوشمند با توجه به سیستم دوربین کشویی لغزنده شده بود. شایعات تاکنون نشان می دهد که آینده سامسونگ کهکشان A90 گلکسی A80 را به دست خواهد آورد و سیستم دوربین کشویی مشابهی را نیز در بر دارد. اما اکنون با نشت جدیدی که به نظر می رسد باز می شود، به نظر می رسد که داستان کمی متفاوت است.

شایعات و نشت نشان می دهد که سری Galaxy A90 شامل دو گوشی هوشمند است - یکی با شماره مدل SM-A905 و دیگری دوم با مدل شماره SM-A908. گفته می شود که این سری شامل Galaxy A90 است و انتظار می رود نسخه دوم نسخه Pro باشد. انتظار می رود که هر دو گوشی های هوشمند تحت این سری از پردازنده Qualcomm Snapdragon 855 استفاده شود. گفته می شود که این اولین بار است که یک گوشی هوشمند سری
Galaxy A بر روی پردازنده گلدمن Qualcomm اجرا خواهد شد.

انتظار میرود که SM-A905 با نام Galaxy A90 شامل سیستم دوربین 48 مگاپیکسل + 12 مگاپیکسل + 5 مگاپیکسلی باشد، در حالی که انتظار میرود SM-A908 شامل دوربین 48 مگاپیکسل + 8 مگاپیکسل + 5 مگاپیکسلی باشد. سیستم در پشت پانل. SM-A908 دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی FullHD + Super AMOLED Infinity-U است. در مقایسه، SM-A905 قرار است با پانل QHD بسته بندی شود که همچنین اندازه 6.7 اینچ را اندازه خواهد گرفت. شایعات و نشت علاوه بر تایید اینکه نسخه حرفه ای Galaxy A90 ممکن است با اتصال 5G همراه با نسخه معمول به 4G خواهد شد.

Samsung هنوز رسما تایید وجود سامسونگ کهکشان A90 سری. با توجه به شایعات و نشت انباشته شدن اینترنت، ما معتقدیم گوشی های هوشمند خیلی زود رسمی خواهند شد.
همچنین خواندن | سامسونگ کهکشان A90 ممکن است بخشی از سری جدید Galaxy R باشد، پشتیبانی 5G انتظار می رود
همچنین خواندن | Samsung Galaxy Tab S5e در هند راه اندازی شده است: 5 ویژگی که باید بدانید
همچنین خواندن | سامسونگ Galaxy Watch Active، Galaxy Fit و Galaxy Fit and wearables در هند راه اندازی شده است: قیمت، مشخصات و در دسترس بودن

منبع :indiatoday.in